Społeczność Destiny potrafi zmobilizować się w Internecie jak mało która. Wystartowała oddolna inicjatywa w formie petycji, która w mgnieniu oka przybrała na znaczeniu. W nieco ponad dzień zebrano 120 tys. podpisów, by… zmusić Sony do stworzenia gry Destiny 3. Czy apele graczy jakkolwiek wpłyną na japońskiego giganta do pracy?
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://gry.interia.pl/newsy/aktualnosci/news-120-tys-podpisow-w-dobe-czy-ta-glosna-petycja-skloni-sony-do,nId,23486775
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









