Alicja Szemplińska zabrała głos po finale. „Tego jeszcze nie było”

0
6

Emocje po finale 70. Konkursu Piosenki Eurowizji wciąż nie opadły. Alicja Szemplińska, która reprezentowała Polskę z utworem „Pray”, kilka chwil po zakończeniu koncertu zwróciła się do fanów i podziękowała za ogromne wsparcie. Wokalistka nie ukrywała wzruszenia, a przy okazji przypomniała o historycznym osiągnięciu polskiej delegacji w głosowaniu jury.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://muzyka.interia.pl/eurowizja/news-alicja-szemplinska-zabrala-glos-po-finale-eurowizji-2026-teg,nId,23478895
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Przebój Sylwii Grzeszczak hitem pielgrzymki do Częstochowy. Trzeba to zobaczyć!