Antarktyda miała być stabilna. Znika w rekordowym tempie od 2015 roku

0
10

Przez lata Antarktyda wydawała się odporniejsza na globalne ocieplenie niż Arktyka. Teraz sytuacja gwałtownie się zmienia. Naukowcy alarmują, że od 2015 roku antarktyczny lód morski bije rekordy spadków.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/nauka/news-antarktyda-miala-byc-stabilna-znika-w-rekordowym-tempie-od-2,nId,23479488
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Masz dość ZOOM-a czy gogli VR? Kabina firmy Framery to coś dla ciebie