Antoni Pawlicki i Agnieszka Więdłocha wzięli ślub w 2018 roku. Dwa lata później powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Kolejne narodziło się w 2024. Choć media niejednokrotnie wróżyły im kryzys, a nawet rozstanie, zakochani sukcesywnie udowadniają, że nie ma między nimi większych spięć. I tym razem Antoni zwrócił się do ukochanej i rozwiał wątpliwości.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-antoni-pawlicki-publicznie-zwrocil-sie-do-wiedlochy-koniec-w,nId,7983516
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









