Technologia autonomicznej jazdy jest systematycznie rozwijana, także w kontekście transportu zbiorowego. Niestety w przypadku autonomicznego autobusu miejskiego testowanego w Goteborgu pierwszy kurs z pasażerami na pokładzie nie zakończył się najlepiej. Co się stało?
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-autonomiczny-autobus-rozbity-juz-pierwszego-dnia-starl-sie-z,nId,23487634
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









