Co z podwyżkami dla nauczycieli? Zapadła decyzja, złożono ważny podpis

0
81

Szefowe resortów edukacji oraz rodziny, pracy i polityki społecznej podpisały rozporządzenie o podwyżkach dla nauczycieli – poinformowało we wtorek Ministerstwo Edukacji Narodowej (MEN). Wynagrodzenie zasadnicze nauczycieli wzrośnie od 1167 zł brutto do 1365 zł brutto – wpływ na to będzie mieć stopień awansu, a także grupa zaszeregowania. Wyższe pensje mają wpłynąć na konta nauczycieli z wyrównaniem od 1 stycznia.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/praca/news-co-z-podwyzkami-dla-nauczycieli-zapadla-decyzja-zlozono-wazn,nId,7343400
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Drogi olej to już przeszłość? Przed świętami produkt wyraźnie tanieje