Polska podpisała ze Stanami Zjednoczonymi porozumienie ws. produkcji czołgów Abrams. – Nasze centrum serwisowe w Poznaniu i Dęblinie będzie też centrum serwisowym dla całej armii amerykańskiej w Europie – powiedział. Wspomniał również, że Polska dostała „wstępną zgodę ze strony Departamentu Stanu, żeby produkować rakiety do systemów Patriot”.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-nowa-umowa-miedzy-polska-a-usa-chodzi-o-produkcje-czolgow-ab,nId,23487394
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









