Świat wchodzi w bardzo niepokojącą fazę kryzysu zdrowia psychicznego. Najnowsze badanie opublikowane na łamach prestiżowego czasopisma medycznego The Lancet wskazuje, że w 2023 roku aż 1,2 mld ludzi zmagało się z różnego rodzaju zaburzeniami psychicznymi – to niemal podwojenie skali problemu w porównaniu z początkiem lat 90.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/medycyna/news-blisko-1-2-mld-ludzi-z-zaburzeniami-psychicznymi-liczba-stal,nId,23486146
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









