Dlaczego nie ma telewizji naziemnej? Tu planowane są wyłączenia

0
12

Czarny ekran po włączeniu telewizora może wyglądać jak awaria, ale w wielu przypadkach to zaplanowana przerwa. Operatorzy właśnie wyłączają sygnał w kolejnych regionach Polski. Do końca maja zniknie na chwilę z tysięcy telewizorów. Gdzie w najbliższym czasie planowane są wyłączenia telewizji naziemnej?

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/technologia/news-brak-sygnalu-i-czarny-ekran-dlaczego-nagle-zniknela-telewizj,nId,23487733
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wysłali do Ukrainy potężne maszyny. Desperacja Rosjan