Do Pałacu Orbana wejdą turyści. Magyar otwiera zamknięte gabinety

0
15

Premier Węgier Peter Magyar otworzył dla zwiedzających dawną siedzibę węgierskiego rządu. – Nie możemy zwrócić narodowi pieniędzy, które zostały wydane na te budynki, ale przynajmniej chcielibyśmy dać ludziom możliwość obejrzenia ich – mówił. Dawne biura Viktora Orbana mieściły się w pałacu karmelitańskim. Obecne władze oceniają, że poprzednicy mogli wydać na luksusową przebudowę tego obiektu ponad trzy miliardy dolarów.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-do-palacu-orbana-wejda-turysci-magyar-otwiera-zamkniete-gabi,nId,23478636
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  "Wojna się skończy". Zełenski mówi o rozmowie z Trumpem