Od 1 czerwca ZUS będzie stosować nowe kwoty przy rozliczeniach z seniorami. Sprawa dotyczy osób pobierających wcześniejszą emeryturę, którą łączą z pracą zarobkową. Kwota obniżenia emerytury oraz kwota wstrzymania wypłaty wzrosną. Pierwsza o 255 zł, druga o 460 zł.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/emerytury/news-emeryci-zadowoleni-ujawnili-juz-kwoty-255-zl-wiecej-od-1-cze,nId,23477201
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









