Jakub Józef Orliński i Aleksander Dębicz po raz kolejny przełamują konwencje, albowiem nowy festiwal pokazuje klasykę bez zasad. To były trzy dni łączenia muzyki poważnej z zabawą, baroku z jazzem, emocji z improwizacją. A wszystko w inspirującym otoczeniu Pałacu w Otwocku Wielkim, niegdyś rezydencji Ignacego Jana Paderewskiego.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://muzyka.interia.pl/artykuly/news-festiwal-break-in-classic-tam-gdzie-klasyka-bezpardonowo-spo,nId,22176202
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









