Gra za 250 milionów dolarów będzie za darmo! Sony desperacko ratuje swój hit

0
15

Marathon pochłonął miliony dolarów budżetu Sony, a ekstrakcyjna strzelanka od pewnego czasu nie znajduje się w najlepszej kondycji. Nadciągający drugi sezon gry może być ostatnią deską ratunku dla najważniejszej aktualnie gry w portfolio Bungie. W Marathon wkrótce zagramy za darmo.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://gry.interia.pl/newsy/aktualnosci/news-gra-za-250-milionow-dolarow-bedzie-za-darmo-sony-desperacko,nId,23489056
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Patapon odradza się jako Ratatan. Premiera zaplanowana na 2025 rok