Tak duże gry wymagają ogromnych poświęceń. Prezes Take-Two Interactive w niedawnym wywiadzie przyznał, że Grand Theft Auto 6 miało zadebiutować znacznie wcześniej.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://gry.interia.pl/newsy/aktualnosci/news-gta-6-mialo-oryginalnie-zadebiutowac-w-2025-roku,nId,23479609
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









