U obywatela Hiszpanii, który przebywa na kwarantannie w Madrycie po ewakuacji ze statku MV Hondius, stwierdzono obecność hantawirusa. To kolejny przypadek zakażenia groźnym wirusem na wycieczkowcu. Wszyscy pasażerowie opuścili już jednostkę, a załoga, wraz z polskim kapitanem, popłynęła w dalszy rejs do Holandii.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-hantawirus-szalal-na-wycieczkowcu-nowe-informacje-kolejne-za,nId,23476394
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









