Jacek Jeschke i jego żona Hanna Żudziewicz mają w programie „Taniec z gwiazdami” razem już sześć Kryształowych Kul. W nowym wywiadzie oboje powiedzieli, z kim najbardziej chcieliby zatańczyć. Kiedy padło nazwisko Igi Świątek, małżonkowie zgodnie stwierdzili, że to byłoby ich marzenie. Jest powód, który pomógłby je zrealizować.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-jeschke-ma-trzy-krysztalowe-kule-w-tzg-pora-na-czwarta-z-iga,nId,23485833
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









