System kaucyjny działa w Polsce od października 2025 roku. Jego celem jest przede wszystkim promowanie recyklingu oraz ochrona środowiska poprzez zmniejszanie zużycia zasobów czy ograniczanie odpadów. Wiele osób może zastanawiać się, w jaki sposób funkcjonuje system kaucyjny. Odpowiadamy!
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-jak-dziala-system-kaucyjny-tyle-dostaniesz-przy-zwrocie-opak,nId,23478418
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









