Japończycy otworzyli w Polsce fabrykę pomp ciepła. Największą w Europie

0
11

Daikin otworzył swoją pierwszą fabrykę w Polsce, inwestując 300 mln euro (ok. 1,3 mld zł) w zakład produkujący pompy ciepła w Ksawerowie pod Łodzią. W nowej fabryce docelowo zatrudnienie znajdzie ponad 2000 osób, a produkowane tu urządzenia mają wspierać odejście od ogrzewania opartego na paliwach kopalnych i sprzyjać realizacji założeń transformacji energetycznej w Europie.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-pod-lodzia-otworzyla-sie-fabryka-pomp-ciepla-japonczycy-zain,nId,23485759
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Idealny klient zawsze nosi z sobą trzy kubki. Ekologia w sieciach fast food