Justyna Kowalczyk po śmierci swojego męża, który zginął podczas jednej z górskich wypraw, postanowiła kontynuować pasję alpinisty i regularnie publikuje w sieci zdjęcia z wypraw. Teraz postanowiła kolejny raz upamiętnić Kacpra Tekielego. Od jego tragicznego wyjścia w góry minęły już trzy lata.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-justyna-kowalczyk-opublikowala-poruszajacy-wpis-tak-upamietn,nId,23479049
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









