Karol Nawrocki ofiarą fałszywego zgłoszenia. Jest reakcja Donalda Tuska

0
19

„Jestem w stałym kontakcie z ministrami i służbami, przekazałem także wyrazy solidarności Prezydentowi” – to reakcja premiera Donalda Tuska po tym jak służby weszły do rodzinnego domu Karola Nawrockiego w Gdańsku. Szef rządu podkreślił, iż jest to „kolejna prowokacja”. Na jutro rano zwołał także odprawę rządu.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-karol-nawrocki-ofiara-falszywego-zgloszenia-jest-reakcja-don,nId,23486654
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Katastrofa wiaduktu w obwodzie smoleńskim. "Główny korytarz transportowy"