W Szwecji coraz częściej zobaczyć można samochody osobowe z przypiętymi do haków pojemnikami na śmieci. Lokalne media stroją sobie żarty z nietypowego zjawiska, które cieszy się w kraju rosnącym powodzeniem. Dlaczego szwedzcy kierowcy przypinają do swoich aut kubły na śmieci?
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://motoryzacja.interia.pl/porady/news-kierowcy-ciagna-za-autami-smietniki-wszystko-przez-jeden-pro,nId,23478425
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









