Kolejne polskie miasto zorganizuje duży turniej! Ogłoszono datę

0
12

Przez wiele lat w naszym kraju największym turniejem esportowym były rozgrywki Intel Extreme Masters w Katowicach. W 2017 roku wyjątkiem był turniej rangi Major – PGL Kraków w CS:GO zorganizowany w Krakowie. Teraz firma PGL po dekadzie wróci do Polski i zorganizuje u nas wielki turniej w Counter-Strike’a 2. Poznaliśmy gospodarza i datę rozpoczęcia zmagań.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://gry.interia.pl/esport/newsy/news-kolejne-polskie-miasto-zorganizuje-duzy-turniej-ogloszono-da,nId,23478986
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Pracownik szkoły kopał kryptowaluty w placówce. Teraz czekają go konsekwencje