W lipcu lub w sierpniu wejdziemy w „czerwoną strefę” na rynku ropy naftowej – ostrzegł w czwartek Fatih Birol, szef Międzynarodowej Agencji Energii. Już wcześniej MAE ostrzegała, że brak porozumienia na Bliskim Wschodzie i otwarcia cieśniny Ormuz spowoduje niedobór paliw i jeszcze mocniejszy wzrost ich cen.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-latem-znajdziemy-sie-w-czerwonej-strefie-szef-mae-ostrzega-s,nId,23485724
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









