20 listopada we wrocławskim kinie DCF wystartował Festiwal Korelacje, w ramach którego twórcy z przeróżnych dziedzin stworzyli autorskie narracje do kultowych polskich filmów. Dziełem, które otworzyło wydarzenie była „Klątwa Doliny Węży” w reżyserii Marka Piestraka, z komentarzami Łony. W rozmowie z Interią raper opowiedział o swojej przygodzie z festiwalem. Czy doświadczenie z pisaniem tekstów piosenek ułatwiło mu pracę przy Korelacjach?
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://film.interia.pl/wiadomosci/news-lona-o-festiwalu-korelacje-warto-ogladac-klatwe-doliny-wezy-,nId,8042709
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









