Łzy i owacje na stojąco. Marcycha zwyciężczynią „Must Be The Music”

0
13

Owacje na stojąco i mnóstwo wylanych łez – tak wyglądał wielki finał 13. edycji „Must Be The Music”. Ta edycja prezentowała wspaniały poziom, co zgodnie podkreślali jurorzy. Decyzją widzów do ścisłej finałowej trójki zakwalifikowali się skład IMASLEEP, Piotr Odoszewski i Marcycha. Wielką zwyciężczynią została Marcycha!

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/must-be-the-music/news-lzy-i-owacje-na-stojaco-marcycha-zwyciezczynia-must-be-the-m,nId,23478661
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Karol Strasburger ujawnił prawdę o zmianach w "Familiiadzie". "Czasami tak musi być" [POMPONIK EXCLUSIVE]