„Wojtek zawsze mówi: to jest nasz film. Mało kto tak robi” – podkreśla Mikołaj Trzaska. „Lubię reżyserów, którzy mają takie stemple, znak firmowy. Wydaje mi się, że nasze filmy mają coś takiego – również dzięki Mikołajowi, albo przede wszystkim dzięki niemu” – mówi Wojtek Smarzowski. W tym roku mija ćwierć wieku ich współpracy.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://film.interia.pl/wiadomosci/news-mikolaj-trzaska-i-wojtek-smarzowski-cwierc-wieku-wspolnej-pr,nId,23479034
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









