Ledwo jedna edycja programu „Taniec z gwiazdami” dobiegła końca, a już huczy od plotek o kolejnej, którą zobaczymy już jesienią. W kuluarach dużo mówi się o zmianach w jury. Tylko dla Pomponika dyrektor programowy Polsatu Edward Miszczak odpowiada na te doniesienia. Wyjaśnia też, czemu w finale podano tylko zdobywcę pierwszego miejsca – i czy tak będzie już zawsze.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-miszczak-nie-gryzie-sie-w-jezyk-mowiac-o-wojewodzkim-tak-odp,nId,23478105
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









