Na drogi wyjedzie 5 tys. policjantów. „Wykorzystamy wszystkie środki”

0
16

Okres Wszystkich Świętych to szczególny czas, gdy na drogi w całej Polsce wyjadą tysiące policjantów, aby zadbać o bezpieczeństwo. Podinsp. Robert Opas z Biura Ruchu Drogowego KGP zapowiedział, że w nadchodzący weekend funkcjonariusze wykorzystają wszystkie dostępne środki. Na drogach zaroi się więc od patroli oznakowanych i nieoznakowanych, radiowozów grupy Speed oraz dronów.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-na-drogi-wyjedzie-5-tys-policjantow-wykorzystamy-wszystkie-s,nId,22449514
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Rosjanie z dumą pochwalili się nowymi autami. Pojawił się jednak problem