Napięta rozmowa po latach milczenia. Macron ostrzega Łukaszenkę. Kulisy

0
15

Prezydent Francji Emmanuel Macron ostrzegł przywódcę Białorusi Alaksandra Łukaszenkę przed wciągnięciem Białorusi w aktywną wojnę Rosji przeciwko Ukrainie. To pierwsza taka rozmowa telefoniczna przywódców od 2022 roku. Media opisują kulisy konwersacji oraz zdradzają, z czyjej inicjatywy i dlaczego do niej doszło.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-napieta-rozmowa-po-latach-milczenia-macron-ostrzega-lukaszen,nId,23486811
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Migranci trafią do Guantanamo. USA zapowiadają pierwszy lot