Od 1 października 2025 roku w Polsce działa system kaucyjny. Chcąc bez problemu odzyskać pieniądze, warto wiedzieć, które butelki i puszki można zwrócić. Najważniejszym elementem jest oznakowanie – każde opakowanie objęte systemem posiada wyraźny znak kaucji. Co ważne, nie wszystkie plastikowe butelki mają kaucję. Na co zwrócić uwagę i które opakowania można oddać do recyklomatu?
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/finanse/news-jak-wyglada-butelka-z-kaucja-nie-wszystkie-plastikowe-opakow,nId,23477598
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









