Niebezpieczny incydent w amerykańskiej fabryce. Wielu poszkodowanych

0
10

Wiele osób zostało poszkodowanych w wyniku pęknięcia zbiorniku z chemikaliami, do którego doszło w fabryce w stanie Waszyngton w USA. Co najmniej jedna osoba zginęła. Na miejscu trwa akcja służb.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-niebezpieczny-incydent-w-amerykanskiej-fabryce-wielu-poszkod,nId,23487980
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Łukaszenka testuje oficerów. Zarządził testy sprawnościowe