Na horyzoncie jawi się premiera bardzo solidnie wyglądającego przedstawiciela gatunku RPG. Fatekeeper to produkcja tworzona przez zaledwie 13-osobowe niemieckie studio Paraglacial. Tytuł ten będzie można ograć już za kilkanaście dni. Jest w tym wszystkim jeden kruczek…
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://gry.interia.pl/newsy/aktualnosci/news-niemcy-stworzyli-mroczne-rpg-za-grosze-czym-jest-fatekeeper,nId,23486354
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









