Nita: „Dzisiaj czuję się silniejsza, żeby znowu robić muzykę” [WYWIAD]

0
13

Jedna z najciekawszych debiutantek ostatnich lat – Nita – po udanej współpracy z Disneyem i premierze debiutanckiego albumu „Nitki”, powraca z nowym materiałem. Z tej okazji porozmawialiśmy z wokalistką o odwadze do tworzenia, niedawnych singlach oraz współpracy z Mimi Wydrzyńską i Leonem Krześniakiem.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://muzyka.interia.pl/wywiady/news-nita-dzisiaj-czuje-sie-silniejsza-zeby-znowu-robic-muzyke-wy,nId,23486108
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wawel o zmierzchu 2025: magiczne wydarzenie w historycznym miejscu