Nowa marka motocykli rozpycha się w Polsce. ZXMOTO rusza z 18 salonami

0
5

Chińskie marki motocykli coraz śmielej wchodzą do Europy, a Polska staje się dla nich jednym z ważniejszych rynków. W kwietniu start nad Wisłą ogłosiło ZXMoto, które właśnie uruchamia sieć autoryzowanych dealerów i serwisów. Producent rozpoczyna działalność z 18 punktami sprzedaży w całym kraju i już zapowiada pierwsze dostawy motocykli. Co ciekawe, za marką stoi człowiek dobrze znany fanom motorsportu i rajdu Dakar.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://motoryzacja.interia.pl/jednoslady/motocykle/news-nowa-marka-motocykli-rozpycha-sie-w-polsce-zxmoto-rusza-z-18,nId,23487150
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Ford przywraca legendarny model. Znamy datę premiery nowego Capri