Od czerwca nowy obowiązek w autach. Brak to mandat 3 tys. zł

0
11

Apteczka pierwszej pomocy znów stanie się obowiązkowym wyposażeniem samochodu w Polsce. Ministerstwo Infrastruktury przygotowuje zmiany przepisów, które obejmą m.in. pojazdy wpisane w dowodzie rejestracyjnym jako „samochód osobowy”. Resort przekonuje, że nowe regulacje mają poprawić dostęp do podstawowych środków pierwszej pomocy zarówno po wypadkach drogowych, jak i w innych sytuacjach zagrożenia zdrowia lub życia.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-od-czerwca-nowy-obowiazek-w-autach-brak-to-mandat-3-tys-zl,nId,23485983
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  BMW z Holandii, Opel z Belgii. Jakie marki importujemy z konkretnych krajów?