Jak podaje Reuters, OpenAI szykuje się do wejścia na amerykańską giełdę. Tym samym może przyćmić planowany debiut SpaceX Elona Muska na NASDAQ. Póki co jednak firma, która wprowadziła ChataGPT na rynek, nie odniosła się do doniesień agencji.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://biznes.interia.pl/gospodarka/news-openai-szykuje-sie-do-wejscia-na-gielde-moga-przycmic-debiut,nId,23480956
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









