Paliwa muszą zdrożeć o 1,20 zł/l – eksperci nie mają wątpliwości

0
16

Od końca marca polscy kierowcy korzystają z programu Ceny Paliw Niżej, dzięki któremu ceny paliw wyraźnie spadły. Niestety nadal trudno przewidzieć, kiedy sytuacja na światowych rynkach się unormuje, zaś rządowe wsparcie oznacza bardzo duże obciążenie dla finansów państwa. Dlatego też większość ekspertów uważa, iż program CPN należy wygasić.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/news-paliwa-musza-zdrozec-o-1-20-zl-l-eksperci-nie-maja-watpliwos,nId,23486141
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Widziałem nową fabrykę BMW od środka. Automatyzacja sięga 98 proc.