Patricia Kazadi od czterech lat jest singielką. Nigdy nie była szczęśliwsza

0
9

Patricia Kazadi rzadko mówi o uczuciach, ale tym razem postanowiła uchylić rąbka tajemnicy. Opowiedziała, dlaczego od lat jest singielką i jak dziś podchodzi do relacji. Jej wyznanie może niektórych zdziwić.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://www.pomponik.pl/plotki/news-patricia-kazadi-gorzko-wspomina-swoje-poprzednie-zwiazki-ter,nId,23480930
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Piotr i Agata Rubikowie przerazili się warunkami w Miami. "Nie jest fajnie. Nie wiemy jak wrócić"