W czerwcu pierwszym od siedmiu lat albumem przypomni o sobie Fleshcrawl – pionierzy death metalu zza naszej zachodniej granicy. Płytę „Epitome Of Carnage” uznana grupa z Bawarii promować będzie na trasie po Europie, która w listopadzie będzie mieć swój przystanek w naszym kraju.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://muzyka.interia.pl/metal/news-fleshcrawl-wraca-z-nowa-plyta-po-smierci-wokalisty-co-juz-wi,nId,23486407
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









