PlayStation 2 ma już 25 lat. Sony przygotowało dla graczy wyjątkową okazję

0
69

Minęło 25 lat od debiutu PlayStation 2. Najlepiej sprzedająca się konsola do grania w historii obchodzi wyjątkowy jubileusz. Z tej okazji Sony przygotowało dla graczy coś wyjątkowego. Abonenci PS Plusa mogą zanurzyć się w sporej gamie klasyków z PS2. Z kolei jeśli jesteście ciekawi, jakie hity najlepiej sprzedały się na tym urządzeniu, to zapraszamy do lektury tego materiału.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://gry.interia.pl/sprzet/news-playstation-2-ma-juz-25-lat-sony-przygotowalo-dla-graczy-wyj,nId,22436447
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Karty z historią: Jak Magic: The Gathering pomaga w walce z ciężką chorobą