Polityczna zawierucha na Wyspach. Były minister rzuca wyzwanie Starmerowi

0
6

Były brytyjski minister zdrowia Wes Streeting ogłosił, że rzuci wyzwanie premierowi Keirowi Starmerowi w starciu o stanowisko szefa rządu. – Potrzebujemy porządnej rywalizacji z najlepszymi kandydatami i ja będę kandydował – zapowiedział. Stało się to kilka dni po ustąpieniu Streetinga ze sprawowanej funkcji. Polityk Partii Pracy wzywał też Starmera do dymisji.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-polityczna-zawierucha-na-wyspach-byly-minister-rzuca-wyzwani,nId,23478818
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Biden zakpił z Trumpa. "Doskonały symbol jego prezydentury"