Polski kompozytor wyznaje: „Złamałem kiedyś w Cannes kręgosłup”

0
11

– Miałem w Cannes kilka przygód. Kiedyś złamałem tu kręgosłup. Więc Cannes niejedno ma imię dla mnie – wyznaje polski kompozytor Maciej Zieliński. Co się dokładnie stało? – To długa historia – mówi artysta.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://film.interia.pl/cannes/news-polski-kompozytor-wyznaje-zlamalem-kiedys-w-cannes-kregoslup,nId,23481132
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  "Gladiator 2" pochłania coraz większe fundusze! Kwota zwala z nóg