Szykuje się wielkie wydarzenie w świecie eksploracji kosmosu dla naszego kraju. Otóż już 11 listopada, w Narodowe Święto Niepodległości, na ziemskiej orbicie mają pojawić się nowe urządzenia obserwacyjne, a mianowicie ICEYE oraz konstelacja satelitów PIAST.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/technologia/news-polskie-satelity-iceye-i-piast-leca-na-orbite-to-historyczne,nId,22452410
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









