Wypowiedź Skolima na temat emerytur dla artystów nie przestaje budzić emocji w środowisku muzycznym. Po krytycznych komentarzach m.in. Dody i Anny Rusowicz, głos w sprawie zabrał Ralph Kaminski. Wokalista nie tylko zaapelował do gwiazdora disco polo o przeprosiny, ale też podzielił się trudnymi wspomnieniami z początków własnej kariery. „Bardzo długo chodziłem do urzędu pracy” – wyznał.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://muzyka.interia.pl/pop/news-skolim-w-ogniu-krytyki-na-jego-slowa-gorzko-zareagowal-tez-r,nId,23491256
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









