Rosja straciła „niszczyciela miast”. TOS-1A eksplodował po ataku drona

0
20

Siły Zbrojne Ukrainy pokazały efekt spektakularnie przeprowadzonego ataku na rosyjski bardzo rzadki ciężki miotacz ognia TOS-1A „Sołncepiok”. Ta przerażająca broń używana jest przez Kreml do pacyfikacji w okrutny sposób ukraińskich miejscowości.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/militaria/news-rosja-stracila-niszczyciela-miast-tos-1a-eksplodowal-po-atak,nId,22301974
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Jak naprawdę powstały wnętrza Jowisza i Saturna? Naukowcy zaskoczeni