Rosjanie ogłosili, że zniszczyli niemal wszystkie wozy Bradley

0
32

Szef rosyjskiego koncernu Rostec ogłosił, że armii udało się zniszczyć prawie wszystkie amerykańskie wozy bojowe M2 Bradley. Eksperci militarni z Ukrainy stanowczo temu zaprzeczają. Pomimo tego, Rosjanin pochwalił niektóre systemy znajdujące się na pokładach tych pojazdów.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://geekweek.interia.pl/militaria/news-rosjanie-oglosili-ze-zniszczyli-niemal-wszystkie-wozy-bradle,nId,21826968
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Potrzebowali aż 27 lat, ale w końcu odkryli tajemnice szkieletu