Rozpoczął się sezon nagród. Jest polski akcent

0
84

28 października 2025 roku poznaliśmy nominacje do nagród Gotham. Tym samym rozpoczął się sezon oscarowy, który zakończy się 16 marca 2026 roku podczas gali rozdania złotych statuetek. Faworytem wydaje się „Jedna bitwa po drugiej” Paula Thomasa Andersona, która otrzymała sześć nominacji do Gotham. To rekord w historii tych nagród.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://film.interia.pl/wiadomosci/news-rozpoczal-sie-sezon-nagrod-jest-polski-akcent,nId,8035565
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Wielkie święto kina w Wenecji! Gwiazdy już błyszczą na czerwonym dywanie