Temat zawracania na skrzyżowaniu – gdzie ruch kierowany jest sygnalizacją świetlną -nadal jest największą zmorą kierowców. Mowa oczywiście o sytuacjach, gdy pojawia się tzw. sygnalizacja kierunkowa S-3. Nieznajomość przepisów doprowadza do sytuacji kolizyjnych, a także zagrożona jest mandatem karnym.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://motoryzacja.interia.pl/porady/znaki-drogowe/news-sygnalizator-s-3-to-najwieksza-zmora-kierowcow-jeden-blad-i,nId,22175628
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









