Szef Take-Two ujawnia opóźnienie Grand Theft Auto 6. Co z premierą?

0
8

Grand Theft Auto 6 powstaje z 18-miesięcznym opóźnieniem względem pierwotnych planów wydawcy. Prezes Take-Two Interactive ujawnił kulisy procesu produkcyjnego i odniósł się do zaplanowanej na listopad premiery.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://gry.interia.pl/newsy/aktualnosci/news-szef-take-two-ujawnia-opoznienie-grand-theft-auto-6-co-z-pre,nId,23479069
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  ​Policja będzie walczyć z toksycznością i nienawiścią w grach wideo