Szkocja ponownie mówi o niepodległości. „Rozpocznę dialog z rządem”

0
23

Szkocja ponownie chciałaby przeprowadzić referendum niepodległościowe. Tamtejszy parlament wyraził zgodę na rozpoczęcie rozmów na ten temat z Londynem. Pierwsze spotkania z brytyjskim rządem mają rozpocząć się w najbliższych tygodniach.

Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-szkocja-ponownie-mowi-o-niepodleglosci-rozpoczne-dialog-z-rz,nId,23487988
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu

Sprawdź także:  Nowoczesny sprzęt dla Polski. Jest zgoda z USA