Szkocja ponownie chciałaby przeprowadzić referendum niepodległościowe. Tamtejszy parlament wyraził zgodę na rozpoczęcie rozmów na ten temat z Londynem. Pierwsze spotkania z brytyjskim rządem mają rozpocząć się w najbliższych tygodniach.
Fragment pochodzi z artykułu opublikowanego pod adresem: https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-szkocja-ponownie-mowi-o-niepodleglosci-rozpoczne-dialog-z-rz,nId,23487988
Zapraszamy do zapoznania się z pełną treścią artykułu









